skendehuplru
  • stavebná firma
    Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou stavebnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

separator

 

Zabezpečujeme kompletnú prípravu od vypracovania projektovej dokumentácie, cenového návrhu, reálneho termínu dokončenia stavby až po samotnú realizáciu stavby vrátane dokončovacích prác v objekte.

 

Pomáhame klientom aj so všetkými potrebnými dokumentmi ku kolaudácii stavby. Samozrejmosťou je aj doloženie všetkých potrebných atestov a skúšok k dodávaným materiálom a technológiám, pričom všetky používané materiály a technológie vždy konzultujeme s klientom, aby sme spoločne vybrali najvhodnejšie a najefektívnejšie variantu.

 

Sme schopní ponúknuť odborníkmi všetkých profesií pre prípadnú rekonštrukciu či prestavbu. Vďaka bohatým skúsenostiam vyriešime takmer každú zložitú situáciu.

 

Realizačná činnosť

 


Ako si objednať stavebné práce

 

Nezáleží na tom, či chystáte výstavbu komerčného komplexu alebo priemyselné stavby, či plánujete nový rodinný domček, alebo by ste len radi zrekonštruovali kúpeľňu. V stavebnej spoločnosti DEBRA BA s.r.o. máme kapacitu i schopnosti pre drobné i rozsiahle stavebné práce a do každej z našich zákaziek vkladáme maximálnu energiu, aby sme klientom dodali perfektný výsledok. Stavebné práce si od nás môžete objednať nielen v západoslovenskom kraji, kde naša spoločnosť sídli, ale aj v ďalších častiach Slovenska.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare
created by: Marek Sarvas
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.