skendehuplru
  • stavebná firma
    Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou stavebnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

separator

 

Realizáciou interiérov a exteriérov stavieb sa DEBRA BA zaoberáme od roku 2014. Naša ponuka je komplexná. Od rekonštrukcií existujúcich domov a bytov až po kompletné realizácie novostavieb.

Pri práci používame materiály, ktoré spĺňajú kvalitatívne aj ekologické normy Európskej únie. Teraz sú za nami nielen roky práce, ale aj veľa skúseností a spokojných zákazníkov. Konzultácie a orientačné cenovej ponuky poskytujeme zadarmo. Pri svojej práci sa snažíme maximálne prispôsobiť potrebám a požiadavkám našich klientov.

Všetky projekty realizujeme za použitia najmodernejších technológií, čomu zodpovedá kvalita aj celkový estetický dojem vykonaného diela.

 

Realizácia exteriérov a interiérov

 


Ako si objednať stavebné práce

 

Nezáleží na tom, či chystáte výstavbu komerčného komplexu alebo priemyselné stavby, či plánujete nový rodinný domček, alebo by ste len radi zrekonštruovali kúpeľňu. V stavebnej spoločnosti DEBRA BA s.r.o. máme kapacitu i schopnosti pre drobné i rozsiahle stavebné práce a do každej z našich zákaziek vkladáme maximálnu energiu, aby sme klientom dodali perfektný výsledok. Stavebné práce si od nás môžete objednať nielen v západoslovenskom kraji, kde naša spoločnosť sídli, ale aj v ďalších častiach Slovenska.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.