skendehuplru
  • stavebná firma
    Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou stavebnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

separator

 

Realizáciou interiérov a exteriérov stavieb sa DEBRA BA zaoberáme od roku 2014. Naša ponuka je komplexná. Od rekonštrukcií existujúcich domov a bytov až po kompletné realizácie novostavieb.

Pri práci používame materiály, ktoré spĺňajú kvalitatívne aj ekologické normy Európskej únie. Teraz sú za nami nielen roky práce, ale aj veľa skúseností a spokojných zákazníkov. Konzultácie a orientačné cenovej ponuky poskytujeme zadarmo. Pri svojej práci sa snažíme maximálne prispôsobiť potrebám a požiadavkám našich klientov.

Všetky projekty realizujeme za použitia najmodernejších technológií, čomu zodpovedá kvalita aj celkový estetický dojem vykonaného diela.

 

Realizácia exteriérov a interiérov

 


Ako si objednať stavebné práce

 

Nezáleží na tom, či chystáte výstavbu komerčného komplexu alebo priemyselné stavby, či plánujete nový rodinný domček, alebo by ste len radi zrekonštruovali kúpeľňu. V stavebnej spoločnosti DEBRA BA s.r.o. máme kapacitu i schopnosti pre drobné i rozsiahle stavebné práce a do každej z našich zákaziek vkladáme maximálnu energiu, aby sme klientom dodali perfektný výsledok. Stavebné práce si od nás môžete objednať nielen v západoslovenskom kraji, kde naša spoločnosť sídli, ale aj v ďalších častiach Slovenska.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare
created by: Marek Sarvas